Ankara Aslanlar Nakliyat

Bölge: ANKARA/Çankaya | Tarih: 13 Haziran 2017 | Ziyaret: 166 Kişi

Ankara’da evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız Ankara Aslanlar Nakliyat ev ve ofis taşımasında 22 yıllık tecrübesi ile, siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet vermenin gururuyla yükselmeye devam etmektedir.

1993 Yılında Ankara Çankaya’da kurulan Aslanlar Nakliyat, içi mobilya kaplı kapalı çelik kasalı kamyonlarıyla profesyonellik anlayışı içerisinde ki personelleriyle şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetini asansörlü, sigortalı, garantili şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Ankara Aslanlar Nakliyat

Ankara nakliyat firmamız siz değerli müterilerimize daha kaliteli ve güvenilir hizmet verebilmek için ücretsiz expertiz hizmeti sağlar. Eşyalarınızın miktarı, yeterince paketleme malzemesi, askılı giysileriniz için yeterince askılı dolap ve hizmet bedeli(v.b) belirlenir.

Eşyalarınızı taşıyacak en uygun kamyon ve tecrübeli kadrosuyla, önceden belirlenmiş gün ve saatte hizmetinizde olur. Ankara evden eve nakliyat firması Aslanlar Nakliyat şehirler arası nakilde eşyalarınızı kesinlikle sigortalayarak naklini sağlar.

Web:http://www.ankara-nakliyat.info - E Posta: info@ankara-nakliyat.info
Telefon: 03124793121 - GSM: 05415932911
Etiketler: , , , , ,