Antalya Öztekinler Nakliyat

Bölge: ANTALYA/Kepez | Tarih: 13 Şubat 2018 | Ziyaret: 2157 Kişi

Antalya Öztekinler Nakliyat Firması

Antalya Öztekinler Nakliyat firması Artık eşya taşıma derdine son demek istiyoruz. Öztekinler Evden Eve taşımacılık olarak size bu sektörün en kaliteli hizmetini sunma teminatı veriyoruz. Öztekinler Evden Eve Nakliyat firmamız en yüksek binalara ulaşabilen asansörlü araçlarıyla bi sektöre yeni bir kolaylık getirdi.

 

Antalya Öztekinler Nakliyat

Firma olarak Antalya sehiriçi, sehirdışı, ilçeler arası olmak üzere ihtiyaç duyabileceğiniz tüm güzergahlarda size Antalya Asansörlü Nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca bu hizmeti alelade çalışanlarla değil bu konuda uzman bir ekiple gerçekleştirmektedir. Firma olarak bizim için en önemli ilke müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu yüzden işimizi en iyi yapabilecek personelle çalışmak bizim için bir ilke haline gelmiştir. Sizin de hak vereceğiniz gibi size yaşatacağımız en ufak bir mağduriyet bize olumsuz bir imaj verecektir. Bu da bizim gibi büyük bir firma için büyük bir tehlikedir. Bu yüzden bizimle çalışırken. Gönlünüz rahat olabilir. İşimizi nasıl yaptığımızı özetleyecek olursak taşımacılık için tasarlanmış araçlarımızla evinize en uygun konuma gelip aracımızı yerleştiriyoruz. Asansörümüzü evinize uzatıyoruz.

 

Bu konuda eğitimli tesisatçılarımız beyaz eşyalarınızı mobilyacılarımız da mobilyalarınızı demonte eder ve hasar almasını önlemek amacıyla ambalajlanır. Tasimacilarimizla asansör yardımıyla aracimiza en uygun şekilde yerleştirilir ve yeni evinize aynı şekilde çıkarılır. Antalya evden eve nakliyat firmaları arasında en Profesyonel Personelimiz tarafından beyaz eşya ve mobilyalarınızın montajı sıfır ayarında yapılır ve kapı çekmece size teslim edilir. Bu işi yapılabilecek en uygun fiyata yapan firma olarak Öztekinler Evden Eve Nakliyat bu taşıma süresince tüm eşyalarınızı sigortalar ve herhangi bir şekilde kırılma hasarlanma çizilme gibi bir durumla karşı karşıya kalınması halinde sizi mağdur etmez en iyi şekilde mağduriyetinizi karşılar. Söylediğimiz gibi bizim eicin en önemli ilke musterilerimizin memnuniyetidir. Antalya içinde ve şehirlerarası bir çok nakliyat yapmış bir firma olarak parmakla gosterilmekteyiz . Sizde ev taşıma işleminizi bir dert olmaktan çıkarmak ve gönül rahatlığıyla bu işi yaptırmak isterseniz daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için irtibata geçebilirsiniz.

Antalya Öztekinler Nakliyat Şirketi

Web: www.antalyaasansorlutasimacilik.com - E Posta: alevtorun07@gmail.com
Telefon: 05468928515 - GSM: 05468928515
Etiketler: , , ,
Antalya Öztekinler Nakliyat İletişim İrtibat numaraları burada. Antalya Öztekinler Nakliyat Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. Antalya Öztekinler Nakliyat Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. Antalya Öztekinler Nakliyat Yorumları, Antalya Öztekinler Nakliyat Şikayetleri, Antalya Öztekinler Nakliyat Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.