Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Bölge: Maltepe/Maltepe | Tarih: 23 Mayıs 2020 | Ziyaret: 1386 Kişi

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firması

Kolumanlar Nakliyat geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehir içi ev eşyası taşıma, şehirlerarası ev eşyası ve ofis büro taşıma,eşya depolama hizmetlerini en güvenli ve kapsamlı şekilde sigortalı olarak yapmaktadır. Taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

 

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şirketi

Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sigortalı olarak sunmaktadır. Bünyesinde her zaman hazır bulunan uzman personeliyle, tecrübeli şoför, marangoz ustası , tesisatçı gibi elemanlarıyla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Temel ilkelerimiz:

* Koşulsuz müşteri memnuniyeti
* Müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci
* Sürekli gelişim
* Duyarlı yönetim
* Uzmanlığını teknoloji ile birleştiren profesyonel bir ekip

Geniş Araç Filomuzla Hep Yanınızdayız

Geniş araç filomuzla bir telefon uzağınızdayız.

 

Paketleme

Eşyalarınızı taşımadan önce özel olarak üretilmiş, darbeye ve çizilmeye karşı dayanıklı kaplama malzemeleri ile paketliyor taşımasını bu şekilde gerçekleştiriyoruz. Paketleme hizmeti sayesinde eşyalarınızın başına bir şey gelmiyor ve taşıma esnasında en çok yaşanan eşyaların kırılması sıkıntısından kurtuluyorsunuz. Maltepe evden eve nakliyat firmaları arasında güven taşıyan tek firmayız.

 

Sigorta Dahilinde Taşıma

Ekibimiz her ne kadar profesyonelde olsa insan elinde olmayan sebeplerden dolayı eşyalarınızda kırılma ya da deforme olma durumları olabilmektedir. Bu tarz durumlarda siz değerli müşterilerimizi sıkıntıya düşürmemek için eşyalarınızı kaskoluyoruz. Kasko bedeli eşyalarınız yüklenmeden önce ekspertizlerimiz tarafından her eşya için ayrı ayrı belirlenmektedir. Bu sayede eşyalarınızın başına bir sıkıntı gelirse eşya bedeli size geri ödenmektedir.

 

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık ile çok katlı ve dar merdivenli binalara eşyalarınızı hızlı, hasarsız biçimde taşıyoruz. Asansörlü taşıma hizmetinden faydalanmak için firmamıza ayrıca bilgi vermeniz gerekmektedir.

Kolumanlar Nakliyat’ın sizlere sunduğu bu ayrıcalıklardan faydalanmak ve işinde profesyonel, kurumsal bir firma ile çalışmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Unutmayın nakliyat sektöründen en önemli nokta doğru firma seçimidir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şirketi

Web: http://www.kolumanlarnakliyat.com/ - E Posta: Kolumanlarnakliyat@hotmail.com.tr
Telefon: 0216 589 17 55 - GSM: 0533 209 65 07
Etiketler:
Asansörlü Evden Eve Nakliyat İletişim İrtibat numaraları burada. Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. Asansörlü Evden Eve Nakliyat Yorumları, Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şikayetleri, Asansörlü Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.