Ataköy Nakliyat

Bölge: İSTANBUL/ | Tarih: 13 Mayıs 2020 | Ziyaret: 1297 Kişi

Ataköy Nakliyat Firması

İstanbul avrupa yakasında yerleşik olan şirketimiz tüm avrupa yakası içerisinde olduğu gibi trakya ve çerkezköy bölgesine de hizmet sağlıyor. Hizmet konusunda diğer nakliye şirketlerine örnek olacak şekilde hizmet sağlayan Ataköy nakliyat ile bütün hizmetler profesyonel çözülür. İstanbul içerisinde faaliyet gösteren nakliye şirketlerinin hizmet kalitesi genelde çok üst seviyede değildir. Bunun sebebi ise her sene kamyon alan yüzlerce kişinin bu sektöre girmesidir.

Otuz yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiğimiz taşımacılık sektöründe uzmanlaşmış ekibimiz ile kaliteli hizmet sağlıyoruz. Yoğun olarak ofis ve çalışma ortamlarının bulunduğu şişli ve maslak bölgesinde işyeri taşımacılık çözümleri üretiyoruz.

Ataköy Nakliyat Şirketi

Web: - E Posta:
Telefon: - GSM:
Etiketler:
Ataköy Nakliyat İletişim İrtibat numaraları burada. Ataköy Nakliyat Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. Ataköy Nakliyat Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. Ataköy Nakliyat Yorumları, Ataköy Nakliyat Şikayetleri, Ataköy Nakliyat Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.