Bekiroğulları Nakliyat

Bölge: TEKİRDAĞ/ | Tarih: 5 Haziran 2020 | Ziyaret: 1129 Kişi

Bekiroğulları Nakliyat Firması

Tekirdağ ili Çerkezköy ilçesinde taşımacılık ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretmekteyiz. Taşımacılık öncesi evinize gelip taşınacak olan eşyaları inceledikten sonra planlamayı gerçekleştiriyoruz. Temel prensip ilkemiz mutlu bir müşteri kitlesi oluşturmak olan şirketimiz tüm Trakya bölgesinde faaliyetlerini yürütmektedir.

Taşımacılık işlemlerinin eksiksiz bir şekilde gerçekleşebilmesi için gerekli hazırlıkları dikkatli bir şekilde gerçekleştirerek taşımacılık hizmeti sağlıyoruz. Paketleme konusunda çok titiz davranan şirketimiz eşyaların tamamını streç folyo ve balonlu naylon kullanarak paketlemektedir. Müşterinin talep etmesi halinde askılı tekstiller için özel dolaparımız mevcuttur. Evin içerisinde yer alan bütün eşyaların kolilenmesi uygun malzeme ile gerçekleştirilir.

Taşımacılık işlemleri yüksek katlarda asansörlü hizmet ile sağlanırken taşımacılık sigortalı eşyaların başına gelebilecek her türlü zarara karşı güvencededir.

Bekiroğulları Nakliyat Şirketi

Web: - E Posta:
Telefon: - GSM:
Etiketler:
Bekiroğulları Nakliyat İletişim İrtibat numaraları burada. Bekiroğulları Nakliyat Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. Bekiroğulları Nakliyat Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. Bekiroğulları Nakliyat Yorumları, Bekiroğulları Nakliyat Şikayetleri, Bekiroğulları Nakliyat Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.