Depo İstanbul Eşya Depolama

Bölge: İSTANBUL/Ataşehir | Tarih: 25 Temmuz 2020 | Ziyaret: 1249 Kişi

Depo İstanbul eşya depolama şirketi Hacıoğlu Depolama

Depo İstanbul Eşya Depolama Firması

Hacıoğlu Nakliyat şirketi iştiraki olan Depo İstanbul eşya depolama şirketi kalite ve güvenin tek adresidir. Eşya depolama lanında sunmuş olduğu güvenli ve özverili depolama hizmetleri profesyonelce yapılmaktadır. DEPO İSTANBUL markası ile Nakliyat, Lojistik ve Depolama alanında uzman personel kadromuz ile Son model teknolojik nakliyat araçlarımızla hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin başında Kasko Sigortalı Depolama ve Kiralık Depo alanlarının tahsisi hizmetleri gelmektedir.

 

Depo İstanbul Eşya Depolama Şirketi

İstanbul’da kurumsal depo şirketimiz DEPO İSTANBUL olarak hizmet verir. Depolama çözümlerinde sizlere profesyonel ve güvenli depo alanları tahsis etmekteyiz. Depolama dışında taşımacılık alanında da faaliyetlerimizi tüm Türkiye geneli sürdürüyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin başında Evden eve nakliyat, Şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetleri gelmektedir. Hacıoğlu Depo İstanbul kurumsal depo şirketi olarak Marka olma bilinci ile her geçen gün kalitemizi artırmaktayız. Kıymetli müşterilerimiz için yeni yaşam alanlarına ek +1 oda tahsis etmekteyiz.

Eşya Depolama

Depo İstanbul Eşya Depolama Şirketi

Web: www.depoistanbul.com.tr - E Posta: info@depoistanbul.com.tr
Telefon: 05336588882 - GSM: 0216 488 8999
Etiketler: , , ,
Depo İstanbul Eşya Depolama İletişim İrtibat numaraları burada. Depo İstanbul Eşya Depolama Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. Depo İstanbul Eşya Depolama Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. Depo İstanbul Eşya Depolama Yorumları, Depo İstanbul Eşya Depolama Şikayetleri, Depo İstanbul Eşya Depolama Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.