İnter Nakliyat

Bölge: İSTANBUL, Pendik/Pendik | Tarih: 24 Mart 2019 | Ziyaret: 1669 Kişi

İnter Nakliyat Firması

İnter Lojistik Grubu 1997’de başladığı İstanbul içi taşımacılık faaliyetlerine; şehirlerarası nakliye, depolama, dağıtım, kurumsal taşımacılık ve uluslararası taşıma hizmetini de ekleyerek Türkiye’nin ev eşyası taşıma ve depolama alanında en büyük firmalarından biri olmuştur. uluslararası evden eve nakliyat şirketimiz özel araçları, profesyonel ekipleri ve kaliteli paketleme materyalleriyle hizmet veren İnter Lojistik müşterilerine kaliteli hizmet vermenin yanında, sektörü de değiştirmeye gayret etmektedir.

 

İnter Nakliyat Lojistik Şirketi

İnter Lojistik gerek saha çalışanları gerekse ofis çalışanları olmak üzere, çalışılan sahanın bireylerin yaşam alanları olduğu bilerek, tüm operasyonel faaliyetlerini bu hassasiyeti gözeterek gerçekleştirmektedir. Uluslararası ev taşıma, evden eve nakliyat, depolama gibi 21. Yüzyılın başlarında tüm dünya da gelişmeye başlayan faaliyetleri geniş acente ağı, geniş araç filosu ile birlikte sektörel yazılımlar ile entegre ederek, müşteri takibi, yük takibi ve birçok innovatif faaliyetlerle birlikte sektörün standartlarını yükseltmeyi başarmıştır.

 

İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Amacımız yeni düzen kurmaya ve buna taşınma süreci gibi zahmetli, stresli ve maliyetli olan taşınmayı en kolay yoldan en uygun fiyatlara gerçekleştirmektir.

Bugün Türkiye’den Dünya’nın neredeyse tüm bölgelerine ve aynı şekilde tüm Dünya’dan Türkiye’ye uluslararası zati eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. İnter istanbul uluslararası evden eve nakliyat şirketimiz sizlerin de desteğiyle her geçen gün büyümekte, gelişmekte ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli geleceğe adım atmaktadır.

İnter Nakliyat Şirketi

Web: www.internakliyat.com - E Posta: info@internakliyat.com
Telefon: 444 61 85 - GSM: 0216 494 6403
Etiketler: , , , ,
İnter Nakliyat İletişim İrtibat numaraları burada. İnter Nakliyat Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. İnter Nakliyat Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. İnter Nakliyat Yorumları, İnter Nakliyat Şikayetleri, İnter Nakliyat Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.