KAYSERİ STAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Bölge: KAYSERİ/altınoluk | Tarih: 6 Mart 2017 | Ziyaret: 1320 Kişi

KAYSERİ STAR EVDEN EVE NAKLİYAT firması ile ilgili taleplerinizi iletişim sayfasında yer alan telefonlardan birine iletmeniz durumunda dilerseniz nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine göre eleman ihtiyacı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit ederek planlama yapar.
Araç filomuzda 8,5 , 7,5 ve 6,5 metrelik uzunluğunda sahip çelik kasalı araçlar yer almakta olup her türlü kapasiteye sahip ev eşyasına uygundur. Araçlarımızın tamamında bir ekip yer almakta olup ufak boy araçlarda 3, orta boy araçlarda 4 ve büyük boy araçlarda 5 kişilik uzman ekip yer almakta olup her ekibimizde uzman bir mobilyacı ve bol bol ambalajlama malzemesi bulunmaktadır.

KAYSERİ STAR EVDEN EVE NAKLİYAT

KAYSERİ STAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Web: www.kayseriyildirimlarnakliyat.com - E Posta: kayseristarnakliyat@gmail.com
Telefon: 05352532370 - GSM: 05352532370
Etiketler: , , , ,
KAYSERİ STAR EVDEN EVE NAKLİYAT İletişim İrtibat numaraları burada. KAYSERİ STAR EVDEN EVE NAKLİYAT Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. KAYSERİ STAR EVDEN EVE NAKLİYAT Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. KAYSERİ STAR EVDEN EVE NAKLİYAT Yorumları, KAYSERİ STAR EVDEN EVE NAKLİYAT Şikayetleri, KAYSERİ STAR EVDEN EVE NAKLİYAT Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.