Kent Nakliyat Firması

Bölge: Ataşehir/Ataşehir | Tarih: 30 Mayıs 2020 | Ziyaret: 1288 Kişi

Kent Nakliyat Firması Firması

Kent evden eve nakliyat firması olarak 1974 yılından beri evden eve nakliyat ve kurumsal taşımacılık alanlarında hizmet vermekteyiz.
43 yılı aşkın süredir bu sektörde hizmet veren firmamız temel esas olarak öncülünü müşteri güveninden yana kullanmış ve bu zamana kadar güven dolu müşteri tablosu içinde gelmiştir. Kent Evden Eve Nakliyat Firması olarak bu bölgedeki ofis, fabrika ve kurumsal taşımacılık işlerinide özenle yerine getirmekteyiz . Evden eve nakliyat sektörü diğer sektörlere nazaran daha bi çaba ve özen gerektiren bir sektördür çünkü yıllarca çalışıp alın teriyle aldığınız eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu önemi biz önemsiyoruz paranızın boşa gitmemesi için elimizden geleni yapıyoruz ve bu durumun ortadan kalkması için” Taşınma sözleşmesi”ni imzalayarak oluşcak tüm hasarı karşılıyoruz.

Kent Nakliyat Firması Şirketi

Web: www.kentevdeneve.com - E Posta: megakentnakliyat@gmail.com
Telefon: 444 3 684 - GSM: 05324401689
Etiketler:
Kent Nakliyat Firması İletişim İrtibat numaraları burada. Kent Nakliyat Firması Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. Kent Nakliyat Firması Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. Kent Nakliyat Firması Yorumları, Kent Nakliyat Firması Şikayetleri, Kent Nakliyat Firması Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.