Kınalı Nakliyat

Bölge: İSTANBUL, Zeytinburnu/Zeytinburnu | Tarih: 3 Kasım 2018 | Ziyaret: 533 Kişi

Kınalı Nakliyat, yılların vermiş olduğu sektör deneyimi ve uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Sizlere haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz.

Kınalı Nakliyat, genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal nakliyeye getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektörün de lider kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Kınalı Evden Eve Nakliyat, kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücü ile çalışmaktadır.

Geleneksel hizmetleri en profesyonel dokunuşlar ile ön plana çıkaran firmamız. Sizler için kaçırılmayacak çözümler sunmakmaktadır. Hem teknolojiyi ideal ölçüler de kullanıyor, hem de kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Kınalı Nakliyat

Web: www.kinalinakliyat.com - E Posta: wwkan@hotmail.com
Telefon: 05394874617 - GSM: 05358824202
Etiketler:
Kınalı Nakliyat İletişim İrtibat numaraları burada. Kınalı Nakliyat Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. Kınalı Nakliyat Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. Kınalı Nakliyat Yorumları, Kınalı Nakliyat Şikayetleri, Kınalı Nakliyat Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.