KORKMAZ TAŞIMACILIK

Bölge: İSTANBUL/nilüfer | Tarih: 5 Temmuz 2017 | Ziyaret: 867 Kişi

2017 yılında Seçkin Korkmaz ve Sümeyye Korkmaz tarafından kurulmuş Olan KORKMAZ TAŞIMACILIK , 2 ortaklı bir aile şirketidir. Evden Eve Nakliye Firmamız şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyat hizmetleri konusunda uzman kadrosu ile 7/24 hizmetinizdedir.

Evden eve taşıma sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz ev nakliyatınızı güven ve huzur içinde yapmak için bütün ev taşımacılığı imkanlarını hizmetinize sunmaktadır.Şehirler arası taşımacılık ve evden eve , bürodan büroya taşınma ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Şehir içi nakliyat ve şehirlerarası nakliyat için deneyimli personelimiz taşıma öncesi ücretsiz yer incelemesinde bulunur tüm ev eşyalarınızı uygun ve kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketler ve taşımaya hazır hale getirir. Şehirler arası nakliye hizmetlerimiz eşyaların ambalajlanıp araca yüklenmesi ve yeni adresine aktarılması aşamasında titizlikle yürütülmektedir.

Evden eve taşımacılık firmamız Geniş kapasiteli ve son model araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası Ev-İşyeri nakliyatını eşya depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi eşya taşıma işlemini siz sayın müşterilerimiz için sorunsuz ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

KORKMAZ TAŞIMACILIK

Web: www.korkmaztasimacilik.com - E Posta: seckinkorkmaz@yandex.com
Telefon: 05414717018 - GSM: 05414717018
Etiketler:
KORKMAZ TAŞIMACILIK İletişim İrtibat numaraları burada. KORKMAZ TAŞIMACILIK Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. KORKMAZ TAŞIMACILIK Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. KORKMAZ TAŞIMACILIK Yorumları, KORKMAZ TAŞIMACILIK Şikayetleri, KORKMAZ TAŞIMACILIK Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.