Laz Oğlu Nakliyat

Bölge: Ümraniye, İSTANBUL/UMRANIYE | Tarih: 29 Mayıs 2020 | Ziyaret: 1297 Kişi

Laz Oğlu Nakliyat Firması

Laz Oğlu Nakliyat

Laz Oğlu İstanbul evden eve taşıma ev taşıma tutarları 800 Türk Lirasından başlamaktadır. Evden eve nakliye şirketleri eşya sayıları üstünden belirlenmektedir. Firmamız Kartal’da bulunan müşterilerine ise bedelsiz ön keşif elemanı desteği sağlamaktadır.

Laz Oğlu Evden eve taşıma, bütün eşyalarınızı a’dan z’ye paketlemesi ve yeni adresinizde düzeltmesi mobilya, beyaz eşya, avizeleriniz monte demontajı bizim elemanlarımız tarafınca gerçekleştirilir.

Ek olarak 4+1, 5+1 şeklinde büyük daireler için fiyat indirimleri gerçekleştirilmektedir.

İstanbul evden eve taşıma firmamızın ilk önceliği ev sahiplerinin memnuniyetidir. Bundan dolayı de Kartal taşıma tutarları üstünden net yüzde 30’lik bir indirim uygulamaktadır. Kartal evden eve nakliye, ofis taşıma, depo yük taşıma şeklinde hizmetler de elverişli fiyatlar ile sunulmaktadır.

Laz Oğlu Nakliyat Şirketi

Web: www.oflasevdenevenakliyat.com - E Posta: info@oflasevdenevenakliyat.com
Telefon: 0216 4272967 - GSM: 05324459611
Etiketler:
Laz Oğlu Nakliyat İletişim İrtibat numaraları burada. Laz Oğlu Nakliyat Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. Laz Oğlu Nakliyat Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. Laz Oğlu Nakliyat Yorumları, Laz Oğlu Nakliyat Şikayetleri, Laz Oğlu Nakliyat Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.