MURATOĞLU NAKLİYAT

Bölge: İSTANBUL/samandra | Tarih: 6 Mayıs 2019 | Ziyaret: 1501 Kişi

MURATOĞLU NAKLİYAT Firması

Firmamız 1995 yılındı kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu zamana nakliye hizmeti vermektedir. Gerek donanımlı araçları olsun gerekse uzman ekipleri ile evden eve nakliyat işini profesyonel olarak yapmaktadırlar. Firmamız, kuruş tarihinden bu zamana gelişimini sürekli hızlandırmaktadır. Evden eve nakliyat, ofis taşıma, ev depolama, eşya paketleme gibi faaliyet alanı vardır. İstanbul’un her ilçesine hizmet vermektedir. Kapalı çelik kasalı araçlar ile hizmet sağlamaktayız. Cazip ödeme seçenekleri sunarak, müşteri istek ve ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedeflemekteyiz.

Evden Eve Nakliyat
Şehirlerarası evden eve nakliyat taşınma durumunuzda ki eşyalarınızı sizin gösterdiğiniz özen doğrultusunda eski evinizden yeni evinize taşınmasıdır. Evden eve nakliyat yalnızca taşıma amacı gütmemektedir. Eşyalarınızın herhangi bir zarar almadan gideceği yere kadar güven ve özenle taşınmasıdır. Firmamız bu özeni göstermektedir. Taşıma işlemi gerçekleşmeden önce eşyalarınız firmamızca sigorta altına alınır. Amaç, oluşabilecek her türlü zarar karşılığında eşyayı ve müşteriyi korumaktır.

Evden eve nakliyat profesyonellik ister. Siz eşyalarınız kendiniz taşımak ve nakliyesini üstlenmek isterseniz bu muhakkak hasarla sonuçlanır. Biz sizin yerinize bu işlemi hasarsız yada hasar sigortalı olarak üstlenmekteyiz.

Evden eve nakliyat süreç bakımından, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda eşyalarını evden veya ofisten taşıyarak istenilen yeni adrese kısa ve doğru zamanda götürülmesi ile ilgili tün prosedürleri planlayan, uygulayan, kontrol eden bir süreçtir.

Bu Süreç Maddeler Halinde Şu Şekildedir
Karşılıklı anlaşmanın sağlanması,

Eşyaların gruplarına ve cinslerine göre ayrılması,

Eşyaların özelliğine göre uygun paketleme işleminin gerçekleşmesi,

Eşyaların düzenli ve özenli olarak kapalı çelik kasalı araçlara taşınması,

Yeni adrese eşyaların götürülmesi,

Kapalı çelik kasalı araçlardan eşyaların yeni eve taşınması,

Eşyaların istenilen yere yerleştirilmesi ve düzeninin yapılması.

Tüm bu süreç doğrultusunda eşyalarınızın nakliyesini üstlenmekteyiz. İsteğiniz doğrultusunda eşyalarınızı bir süre depolayarak saklayabiliriz. Dilediğiniz zaman depolama işini sonlandırarak yeni Adrese taşıma işlemini gerçekleştirebiliriz.

Evden eve nakliyat İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız zamanın ve teknolojinin gereklerine uygun davranmaktadır. Kısa zamanda kaliteli iş çıkartmayı prensip edinmiştir. Kapalı çelik kasalı araçlarla hizmet vererek eşyalarınızın güvende ve emin ellerde olduğunu göstermekteyiz. Bünyemizde bulunan araç filosu ve uzman kadrosu ile İstanbul’un belli başlı firmaları arasına girmekteyiz. Ekiplerimiz gerekli eğitimleri almaktadır. Evden eve nakliyat işinin tüm inceliklerini bilmektedirler. Araçlar tamamen Avrupa standartlarına uygun şekilde düzenlenmiştir. Araç kasaları eşyalarınızın hasar görmeyeceği şekilde düzenlenmiştir. Kasalar strafor ve ahşap suntalarla döşenmiştir. Bu da eşyalarınızın herhangi bir kırılma, çizilme gibi olasılıklardan uzak olmasını sağlamaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında güvenli taşımacılık işi bizim işimizdir. Biz müşterilerimize güven aşılarız. Evden eve nakliyat işi rekabetçi piyasa altında gerçekleşmektedir. Biz rakiplerimize fark atarak alanımızda oldukça gelişme göstermekteyiz.

Ümraniye evden eve nakliyat Firmamız ev ve ofis eşyası taşıma konusunda oldukça profesyoneldir. Muratoğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet vermekten her zaman mutlu oluruz. Firmamız müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hareket eder. Bu da kişilerin bizi tercih etme sebeplerindendir. Firmamız gerekli ilke ve prensipler doğrultusunda hareket eder. Müşteri fikir ve düşünceleri firmamızca önemlidir. Profesyonel elemanlarla ve uzman kadromuzla kapalı çelik kasalı araçlarımızla birlikte hizmet vermekteyiz.

Üsküdar Evden eve nakliyat olarak firmamız gerekli hassasiyeti göstermektedir. Yaptığımız işle alakalı gerekli belgelere sahiptir. Tamamen müşteri memnuniyetini baz alarak faaliyet göstermekteyiz. Böyle olduğumuz için firmamız her geçen gün hızlı gelişim göstermektedir. Kurulduğumuz yıldan bu zamana gerekli teknolojik ekipmanlara sahip olarak modern bir taşıma işlemi gerçekleştirdik. Personel seçiminde hassasiyet göstererek işinde profesyonel ve eğitimli personellerle çalışmayı yeğledik. Firmamız güven aşılayan köklü ve tanınmış bir firmadır.

HAKKIMIZDA
Muratoğlu Evden Eve Nakliye olarak yılların verdiği tecrübe ile her zaman hizmetinizdeyiz.

FAYDALI LİNKLER
şehirlerarası evden eve nakliyat

eşya depolama

ümraniye evden eve nakliyat

kartal evden eve nakliyat

kurtköy evden eve nakliyat

ADRES & İLETİŞİM
Asiltürk Cad No:7/1 Veysel Karani Mah Sancaktepe İstanbul 34785 Türkiye

0216 306 15 90

0212 201 07 55

0216 419 18 75

0535 745 74 00

Muratoğlu Nakliyat Evden Eve Nakliyat

© 2018 Muratoğlu Tüm Hakları Saklıdır.

MURATOĞLU NAKLİYAT Şirketi

Web: www.muratogluevdenevenakliye.com - E Posta: muratogluevdeneve@gmail.com
Telefon: 02163061590 - GSM: 05357457400
Etiketler:
MURATOĞLU NAKLİYAT İletişim İrtibat numaraları burada. MURATOĞLU NAKLİYAT Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. MURATOĞLU NAKLİYAT Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. MURATOĞLU NAKLİYAT Yorumları, MURATOĞLU NAKLİYAT Şikayetleri, MURATOĞLU NAKLİYAT Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.