RSL Lojistik

Bölge: Uluslararası/Ataşehir | Tarih: 29 Mayıs 2020 | Ziyaret: 1421 Kişi

RSL Lojistik Firması

RSL Lojistik Şirketi

Sektörün mühim problemlerinden birinin nitelikli faaliyet gösteren bulma zorluğu bulunduğunu dile getiren RSL Lojistik uluslararası evden eve nakliyat şirketi, “Eğitimciler ve işletmeciler olarak beraber hareket etmeliyiz. Okulun öğrencilere katmış olduğu bilgiler ışığında işletme sahiplerinin de tecrübelerinden faydalanılmalı ve harmanlanmış bir şekilde öğrenciye en doğru yerde kati data uygulamalı olarak verilmeli. Hedefimiz insanların gereksinimlerini kolaylaştırmanın yanında en süratli ve en güven veren taşımayı sağlamak. Akıllı teknoloji lojistik birimlerinde ön görülemez bir hızla gelişiyor. Alan kişi memnuniyeti, ürün durum ve konum detayları benzer biçimde fazlaca mevzuda teknolojik alet ve cihazlardan sektör yararlanıyor ve yarar görüyor. Robot teknolojileri gelecekte sektöre, depolama ve geçirme işlemlerini hızlandırma yönünde pozitif katkı sağlayacak. Dolayısıyla yeni yetişen öğrencileri sektörün gereklerine elverişli, öğrenmeye ve gelişmeye açık olarak yetiştirmemiz gerekir” ifadelerini kullandı.

 

İstanbul Uluslar Arası Nakliyat Şirketi

Lojistik sektörüne yönelik açıklamalarda bulunan Aşkın OĞUZKUTLUK, “Lojistik 4.0 ile satın alan merkezli teknolojiyi gündeme aldık. Lojistik 4.0’ı bütün taşımacılık firmalarının da benimsemesi gerekiyor. Türkiye’de uluslararası nakliyat sektörü değişik yöntemlerle aşama kaydediyor fakat ihracat ürünü taşıdığımız Avrupa ülkelerinin Türk araçlarına uyguladıkları zorlayıcı tavır bu sektörün gerilemesine niçin oluyor. Bu baskıcı tavır vize uygulamalarındaki zorluklar ve nedensiz ret bildirimleri benzer biçimde faktörler. Sektörde sürdürülebilirliği sağlamak için iş sahipleri, çalışanlar ve devlet yöneticileri olarak hep beraber üzerimize düşenleri yapmalıyız” dedi.

 

RSL Lojistik Şirketi

Web: https://www.rsluluslararasinakliyat.com/ - E Posta: info@uluslararasinakliyat.com
Telefon: 02166615115 - GSM: 02166615115
Etiketler:
RSL Lojistik İletişim İrtibat numaraları burada. RSL Lojistik Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. RSL Lojistik Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. RSL Lojistik Yorumları, RSL Lojistik Şikayetleri, RSL Lojistik Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.