Şefnak Nakliyat

Bölge: Kadıköy/KADIKÖY | Tarih: 5 Temmuz 2020 | Ziyaret: 1433 Kişi

Şefnak Nakliyat Firması

Şefnak evden eve nakliyat alanında kurulan firmamız 1973 yılından bu yana müşteri memnuniyeti sağlamak ile meşguldür. Her zaman işini zamanında, doğru ve güvenli bir şekilde sunan firmamız bu anlamda en rahat nakliyat şirketidir.

Profesyonel Ev Taşıma Hizmetleri
Yeni evinize taşınırken Uzman elemanlarımız tarafından eşyalarınız temiz ve itinalı bir şekilde evin içine yerleştirilir. De’montesi olan mobilyalarınız önceden çıkartılıp kurulumu yani montesi yapılır. Bütün dolaplar bittikten sonra kaba eşyalarını gelmeye başlar yani salon takımı veya beyaz eşyalar getirilip yerlerine yerleştirilir ve kurumu yapılarak kullanıma hazır bir şekilde bırakılır. Profesyonel bir hizmet almak için ve bu mükemmel hizmetlerimizden yararlanmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Şefnak Nakliyat Şirketi

Web: www.sefnak.com - E Posta: sefnak@gmail.com
Telefon: 0 532 418 21 36 - GSM: 0 542 456 78 36
Etiketler:
Şefnak Nakliyat İletişim İrtibat numaraları burada. Şefnak Nakliyat Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. Şefnak Nakliyat Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. Şefnak Nakliyat Yorumları, Şefnak Nakliyat Şikayetleri, Şefnak Nakliyat Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.