Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni

Bölge: Türkiye/ | Tarih: 13 Şubat 2021 | Ziyaret: 1600 Kişi

Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni Firması

Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni almak İstanbul’da sokağa çıkma yasağında ev taşımak için yapılması gerekenler alınması gereken belgeler hakkında bilgi sunan Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ şirketi çalışma koşullarına bakalım. Türkiye geneli Maskeli, Tulumlu ve Eldivenli nakliye hizmeti sunan evden eve nakliyat şirketi ile taşınmak güven verir.

 

Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni Almak

Sokağa çıkma yasağında ev taşımak isteyen vatandaşlar ev taşıma izni ile İstanbul veya farklı şehirlere evini taşıtabilirler. Sokağa çıkma yasaklarında ev taşıma izni nasıl ve nereden alınır? diye soran yurttaşlar için İstanbul Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat şirketi 1990 yılından bu yana İstanbul’da nakliye sektöründe faaliyet göstermektedir. İstanbul evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmeti ile İstanbul genelinde sigorta sözleşmeli güvenli taşıma gerçekleştirmektedirler. Türkiye geneli bütün il ve ilçelere taşımacılık hizmetleri ile güven vermektedirler. Pandemi sürecinde evlerini taşımak isteyen müşteriler için bulundukları bölgede taşınma olanağı sunulmaktadır. Bu noktada Kozcuoğlu evden eve nakliyat LTD ŞTİ şirketi müşterilerini güvenle taşınmaları konusunda yönlendirmektedir.

 

İstanbul Sokağa Çıkma Yasaklarında Ev Taşımak

İstanbul valiliği veya ilçe kaymakamlıklarından alınacak izin belgesi ile ev taşımak mümkündür. Bütün nakliye personeli SGK dökümü ile iş başı çalıştıklarını belgelemeleri halinde çalışmalarına devam edebiliyorlar. Nakliye seferlerinde şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat servisinde sorunsuz taşınma hizmeti sunulmaktadır. Yasak günlerinde ya da yasak saatlerine denk gelen zamanlarda her hangi bir sorun yaşamamanız için şirket yetkilisi Fırat bey ile irtibat kurabilirsiniz. İstanbul valiliği ve Kamyoncular federasyonu yanı sıra İstanbul Evden Eve Nakliyat Derneği koordineli yasaklarda taşınma süreçleri doğru bir şekilde yerine getiriliyor. Ayrıca normal yasak zamanı dışında çalışanların taşınmaları için valilikten izin almaları gerekmiyor. Sadece bağlı bulundukları iş yerlerinden yasal ev taşıma izni belgesi almaları yeterlidir.

 

Pandemi Sürecinde Ev Taşımak

Bütün çalışan nakliye personelleri SGK kayıtlı ve Sigortalı çalışanlardır. Asansörlü Nakliye ve Kamyon, Komyonet araçlarını kullanan personel için Operatör ve şoför çalışma izin belgesi ile taşıma işlemleri sorunsuz yapılmaktadır. Çalışanların SSK maaş bordroları ve işyeri çalışma belgelerini gösterir resmi belge ile hizmet sunmaktadırlar. Koronavirüs tedbirleri alan nakliye şirketi ile taşınmak oldukça büyük bir öneme sahiptir. Öyle ki en ufak hata dahi sizin ve sevdiklerinizin canını tehlikeye atabilir.  Ayrıca Koronavirüs sürecinde taşınmak isteyenler için Valilik kanalı ile alınan izin ile İstanbul’da şehir içi taşımacılık ve İstanbul dışına taşınacaklar için şehirler arası nakliyat seferleri de düzenlenmektedir.

 

Şehirler Arası Ev Taşımak Yasak Mı?

Şehirler arası ev taşımak yasak olmakla birlikte belli koşullara bağlanmıştır. Bunun için E devlet uygulaması üzerinden gerekli olan seyahat izni belgesi alınması gerekir. Kozcuoğlu Nakliyat şirketi şehirlerarası taşınma izni konusunda gerekli aydınlatıcı kapsamlı bilgiler sunmuştur. Web adresini ziyaret edip konu hakkında aydınlatıcı bilgilerden yararlanın.

Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni Şirketi

Web: www.kozcuogluevdenevenakliyat.com - E Posta: info@kozcuogluevdenevenakliyat.com
Telefon: 0216 494 5337 - GSM: 0532 138 4979
Etiketler:
Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni İletişim İrtibat numaraları burada. Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni Yorumları, Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni Şikayetleri, Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.