Söz Nakliyat

Bölge: ANKARA/Yenimahalle | Tarih: 5 Eylül 2019 | Ziyaret: 1450 Kişi

Söz Nakliyat Firması

SÖZ NAKLİYAT 1996 YILINDA KURULAN ANKARA’DA HİZMET VEREN NAKLİYAT HİZMETİNİ EN KALİTELİ ŞEKİLDE VEREN FİRMADIR , ZAMAN ZAMAN YAZ KAMPANYALARI KIŞ KAMPANYALARI YAPAN BİR FİRMADIR . SÖZ NAKLİYAT OLARAK ŞİRKETİMİZDE TOPLAM ÇALIŞAN SAYISI 24 TÜR . BU HER GEÇEN GÜN YÜKSELMEKTEDİR . İŞCİLERİMİZ’İ ÖZENLE SEÇEREK ALIYORUZ . HEPSİ İŞİNDE PROFOYONEL YERLERDE OLAN KİŞİLERDİR VE YABANCI İHTİYACI OLMADIKÇA ÇALIŞTIRMAYAN BİR FİRMAYIZ GENELDE AKRABALARIMIZDAN OLUŞAN FİRMAMIZ 1996 YILINDAN BERİ HİZMET VERMEKTEDİR . ASANSÖRLÜ NAKLİYAT HİZMETLERİ İLE GÜÇLÜ VE HIZLI BİR FİRMADIR. GÜNLÜK OLARAK ANKARA – İSTANBUL – İZMİR – ANTALYA SEFERLERİMİZ BULUNMAKTADİR . BU SEFERLER İLE SİZE EN UCUZ NAKLİYAT HİZMETİNİ VERMEKTEYİZ . İSTEĞİNİZE ÖZEL 3+1 SEFERLERİMİZ SÜRMEKTEDİR. İSTEĞİNİZE ÖZEL ARAÇLAR ÇIKARTIRIZ VE SADECE SİZİN EŞYANIZ İLE İSTEDİĞİNİZ İLLERE GÖNDERİM YAPARIZ . EŞYALARINIZIN HEPSİ EN İYİ SARMA ŞEKLİ İLE SARILIP AMBALAJLI NAKLİYAT HİZMETLERİMİZLE EŞYALARINIZA HİÇBİR ZARAR GELMEYECEK .

Söz Nakliyat Şirketi

Web: https://www.soznakliyat.com/hizmet/1/ankara-evden-eve-nakliyat-ankara-nakliyat-firmalari/ - E Posta: ankarasoznakliyat@gmail.com
Telefon: 05071464301 - GSM: 05071464301
Etiketler:
Söz Nakliyat İletişim İrtibat numaraları burada. Söz Nakliyat Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. Söz Nakliyat Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. Söz Nakliyat Yorumları, Söz Nakliyat Şikayetleri, Söz Nakliyat Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.