Unutulan Eşyalar

Bölge: İSTANBUL/ | Tarih: 1 Ocak 2021 | Ziyaret: 2043 Kişi

Unutulan Eşyalar Firması

Unutulan eşya dendi mi bu kapsama birçok ürün girmektedir. Şahıs taşınma telaşından kafa dağınıklığı yaşayabilir. Bu yüzden taşınma esnasında eski evinde telefonunu, bilgisayarını ya da tabletini unutan birçok insan var. Bu biçim kişisel eşyaların unutulması durumu derhal anlaşılabildiğinden şahıs yeniden bizi arayarak eşyasını sorgular. Sadece kimi zaman o şekilde eşyalar unutulur ki, eşya sahibi bile bu eşyanın nakliye firmamızda bulunduğunun farkına varmaz.

Şirket olarak belirli bir süre eşyaların alınmasını beklesek de sonrasında bu eşyalar için alternatif çözüm yolları ortaya koymaktayız. Bu bağlamda bilhassa sahipsiz kalan eşyaların değerlenmesi ve eşyaya gereksinim duyan kişilerin de bu durumdan faydalanması için güzel bir fırsat oluşturuyoruz.

Unutulan ev eşyalarını çevremizde maddi durumu fena olan insanlarımıza vermekteyiz. Kimi zaman oldukça eskimiş bir elbiseye gereksinim duyan insanoğlu bile vardır. Hedefimiz yardım mevzusunda elimizden geleni yapmaktır.

Eşyaları bir arada tuttuğumuz depomuz ile belirli süre muhafaza ediyoruz. Sadece 3 ay sonrasında 2. El eşya deposu haline gelen bu alanı boşaltmak durumunda kalıyoruz.

 

Unutulan Eşyalar Iyi mi Değerlendirilir?

Korkmazoğlu Nakliyat, iş mevzusunda gösterdiği hassasiyeti toplumsal bağlılık ve kalkınma adına her türlü faaliyette de göstermeye devam etmektedir. Müşterilerimizin nakliye esnasında araçlarda unuttukları ya da değerlendirmek suretiyle bizlere bıraktıkları eşyaları şirket olarak gereksinim sahiplerine teslim etmekteyiz.

 

Bilhassa İstanbul’ un gelişmiş semtlerindeki müşterilerimiz bazı eşyaları kullanmadıkları için elden çıkarmak istiyor. Sadece bu eşyaları satmakla ya da birine vermekle ilgilenecek zamanları da olmayabiliyor. Bu yüzden çoğu zaman eşyayı alıp gereksinim duyan kişilere verilmesi noktasında taleplerle karşılaşıyoruz. Şirket olarak bu mevzuda aracı olmak ve gereksinim sahiplerinin de eşya gereksinimlerini karşılamak için köprüler kuruyoruz.

Bilhassa bu eşyalara ciddi gereksinim duyan ailelere eşyaların teslimi ile hem eşyaların değerlenmesini hem de ailelerin bu ihtiyacını gidermesini sağlıyoruz.

Unutulan Eşyalar Temiz İkinci El Eşya

Nakliyede unutulan eşyalar neredeyse bir eşya deposu çokluğunda. Müşterilerimizin taşınma esnasında o anki telaş ya da dikkatsizlikleri sonucunda unuttukları eşyalar çok çok fazla. Bu durumlarda averaj 3 ay kadar bekleyerek müşterinin gelip eşyasını sormasını ya da almasını bekliyoruz.

Bilhassa telefon, bilgisayar ya da tablet şeklinde kıymetli ve kişisel eşyalarda şirket olarak da satın alan ile irtibata geçmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sadece kimi zaman o şekilde durumlar oluyor ki eşyanın iadesi mümkün olmuyor.

Unutulan Eşyalar Sıralaması

Unutulan eşyalar listesine bakacak olursak aklınıza gelebilecek her türlü eşya mevcut! Bazı kişiler elektronik eşyasını unuturken bazıları çantasını ya da valizini unutabiliyor. Bunun haricinde kimi zaman kullanmak istenilmeyen mobilyalar ve ev eşyaları da nakliye şirketi olarak bizlere bırakılabiliyor. İşte bu durumlarda bu eşyaları en uygun şekilde değerlendirme ve yerine ulaştırma görevi de bizlere düşüyor. İşte nakliyede unutulan eşyalar sıralaması:

  • Tabletler
  • Akıllı Telefonlar
  • Elbiseler
  • Beyaz eşya çeşitleri
  • Mobilya seçimi ev eşyaları
  • Masa yada sandalyeler
  • Halılar
  • Akülü Otomobil

Evden eve nakliyat hizmetinde sizlere en kaliteli hizmetler sunmaktayız. Firmamız parasız ekspertiz hizmeti sunmuş olduğu şeklinde bununla beraber uygun nakliyat hizmeti de vermektedir. Ev taşıma işlemlerimizin tamamında, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda asansörlü sistemler kullanılmaktadır.

Güvenli eşya taşıma denince akla gelen firmalar içinde bulunan işletmemizle tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor.  Bunu devamlı hale getirmek için sektörel tüm gelişimleri yakından takip ediyoruz. Dolayısı ile sektöre yeni girmiş olan tüm yeniliklere kısa sürede entegre oluyor ve daha iyisi için daima çalışıyoruz.

Her firmanın ortak bir emek harcama prensibi olmamaktadır. Haiz olunan edinim ve tecrübeyle kullanılan malzemeler neticesinde nakliyat firmaları içinde değişimler oluşmaktadır. Müşterilerde kendisine uygun ve talepleri yerine getirecek firmalara yönelmektedir. Firmamız bu anlamda senelerdir oluşan tecrübesini sahaya yansıtmaktadır.

Oluşturduğumuz iş tecrübelerimiz neticesinde nakliye mevzusunda çoğunlukla bahsedilmekte ve tercih edilmekteyiz. İş prensibimiz, ustalaşmış emek harcama isteğimiz ve sandığımız birçok yöntem ile müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmaktayız. Öteki firmalara nazaran yeni nesil taşımacılık anlayışı doğrultusunda birçok kolaylık sunmaktayız. Eşyaların zarar görmeden ve en kısa sürede taşınmasını bu sayede sağlayabilmekteyiz.

Unutulan Eşyalar Şirketi

Web: korkmazoglunakliyat.com - E Posta: info@korkmazoglunakliyat.com
Telefon: 0533 164 3634 - GSM: 0533 164 3634
Etiketler:
Unutulan Eşyalar İletişim İrtibat numaraları burada. Unutulan Eşyalar Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. Unutulan Eşyalar Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. Unutulan Eşyalar Yorumları, Unutulan Eşyalar Şikayetleri, Unutulan Eşyalar Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.