Üstünsoy Evden Eve Nakliyat

Bölge: Maltepe/Maltepe | Tarih: 21 Şubat 2021 | Ziyaret: 1348 Kişi

Üstünsoy Evden Eve Nakliyat Firması

Üstünsoy Nakliyat Ltd. Şti
Nitelikli ve kaliteli hizmet anlayışıyla uzun yıllardır taşımacılık sektöründe yer alan Üstünsoy Nakliyat Ltd.şti bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce başarılı nakil çalışması ile sizlerin referansını kazanmış olmaktan gurur duymaktadır. Elbette bu başarıda firmamızın etkin hizmetleri ve disipline çalışması büyük rol oynamıştır. Çünkü firmamızdan hizmet alan saygıdeğer müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı her zaman birinci önceliğimiz olarak görüyoruz.
Bunun yanı sıra modern bir araç filosuna sahip kuruluşumuz tüm yeniliklere açık ve her geçen gün kendisini biraz daha geliştiren yapısıyla sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almayı başarmıştır. Bu çerçevede;
Evden eve nakliyat
Ücretsiz ekspertiz
Asansörlü taşımacılık
Profesyonel eşya paketleme ve ambalajlama
Saygıdeğer müşterilerimizin gönül rahaatlığı ile bir nakil süreci yaşaması için sigortalı eşya taşıma
Mobilya ve Elektromekanik eşyaların sökülerek tekrar kurulması
Eşya depolama
Şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat
Şirket, işyeri, büro ve ofis taşımacılığı
Fuar ve stant taşımacılığı
7/24 müşteri desteği
Seminer, kongre ve benzeri etkinliklere yönelik özel taşımacılık
Alanlarında talep ettiğiniz tüm hizmetlerde hızlı ve profesyonel çözümler sunduğumuzun bilinmesinde yarar görüyoruz.
Aynı zamanda yüksek hizmet kalitesine oranla oldukça makul bir fiyat politikası belirleyen kuruluşumuz bünyesinde alanında uzman personel istihdam etmektedir. Uluslararası standartlarda inşa edilmiş modern eşya depoları, evden eve nakliyat konseptine uygun araçlarıyla gerçekleştirmiş olduğu tüm çalışmalarda müşteri memnuniyetini sağlamış bir kuruluş olmaktan ayrıca büyük mutluluk duyduğumuzu izninizle ifade etmek istiyoruz
Ciddiyetli olduğu kadar güler yüzlü çalışma anlayışıyla sizlere ayrıcalıklı hizmetler üreten firmamız bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da hizmetinizde olmaya devam edecektir. Çalışmalarıyla evden eve nakliyat sektörüne yeni bir soluk getiren kuruluşumuza güven duyan ve tereddütsüz şekilde firmamızı tercih eden saygıdeğer müşterilerimize teşekkürlerimizi borç biliyoruz. Geniş araç filomuz ve modern hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam edeceğiz efendim.
Saygılarımızla
Üstünsoy Nakliyat Ltd.şti

Üstünsoy Evden Eve Nakliyat Şirketi

Web: https://www.ustunsoynakliyat.com - E Posta: nakliyatustunsoy@gmail.com
Telefon: 02164690184 - GSM: 05330225439
Etiketler:
Üstünsoy Evden Eve Nakliyat İletişim İrtibat numaraları burada. Üstünsoy Evden Eve Nakliyat Hakkında bilgi almak için içerik yazısını okuyunuz. Üstünsoy Evden Eve Nakliyat Firma yetkilisi ile fiyat teklifinde buluna bilirsiniz. Üstünsoy Evden Eve Nakliyat Yorumları, Üstünsoy Evden Eve Nakliyat Şikayetleri, Üstünsoy Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri burada bula bilirsiniz.